Výroba kožených pouzder k nožům nás přivedla k práci s kůží všeobecně. Věnujeme se výrobě kožených výrobků všeho druhu – zejména pak brašen, kabelek, tobolek atd. Zde se nacházejí fotky některých těchto výrobků.

Máte-li o některý z výrobků zájem, můžete si jej objednat skrze objednací formulář v kartě výrobku. Bude-li výrobek již prodán, rádi Vám vyrobíme jiný a navíc dle Vašich představ.

Snažíme se, aby naše výrobky nebyly jen kusy sešité kůže – věnujeme se detailům, od pečlivého ošetření hran kůže, přes ruční barvení, rytí a ražbu, až po pevné sešití voskovanou dratví. Výrobky jsou pečlivě impregnovány proti vlhkosti – a to nejen kabelky, brašny a tobolky, ale i ty nejmenší přívěsky.

Kožené výrobky vyrábíme kompletně ručně – elektřinu potřebujeme pouze pro osvětlení 🙂

K výrobě používáme prvotřídní hovězí usně* (krupony** o tloušťce cca 1,5 mm, 2,5 mm a 3,5 – 4 mm), které barvíme kvalitními lihovými barvami s domašťujícím účinkem a na závěr ošetřujeme odolnou akrylátovou impregnací a leskem, takže výrobky jsou odolnější proti vlhkosti. K šití používáme různobarevné voskované brašnářské nitě, které vydrží i při častém namáhání švu. 

*Useň je název kůže z krávy, my používáme třísločiněné krupony (vyčiněné rostlinným tříslem).

**Krupon je část hovězí usně. Používá se k výrobě sedlářských potřeb a řemenů, je to totiž nejpevnější část usně – a my chceme, aby naše výrobky vydržely hodně dlouho.

Kabelky

Korzet Coyot

Měsíc

Decent

Lilie

Morrigan

Rouge

Růže

Tobolky

Kelt

Kříž

Kuřák

Scout

Chlebníček

"X"

Rolka

Snow-Fox

Moto

GreyWolf

Geometrik

Dobrodruh

Brašny

Sova

Nýtovaná

Witchdoctor

Náramky / nátepníky

Ostny

Swordsman

Lebka

Peněženky

Natura

Fenrir

Ostaní

Kalíšky

Stojánky

Pouzdra

Přívesky / záložky

Šperkovnice

Pytlíky

Opasky

Obojky

Pouzdra na míru na Vaše nože

Vyrobíme pouzdro na míru přímo pro Váš nůž (nůž budeme potřebovat mít u sebe, aby bylo zaručeno, že bude v pouzdru perfektně sedět).

K výrobě používáme prvotřídní hovězí usně (krupony o tloušťce cca 2,5 mm a 3,5 – 4 mm), které barvíme kvalitními lihovými barvami s domašťujícím účinkem a na závěr ošetřujeme odolnou akrylátovou impregnací a leskem, takže pouzdra jsou odolnější proti vlhkosti. K šití používáme různobarevné voskované brašnářské nitě, které vydrží i při častém namáhání švu.

Pouzdra na požádání ručně zdobíme rytinami (po domluvě).

Těšíme se na Vaše objednávky.

 

Objednací formulář

[contact-form-7 id="6564" title="pouzdra"]

Pouzdro č.1

Pouzdro č.2

Pouzdro č.3

Close Menu