Zde si můžete vybrat doplňky ke svému kostýmu, nebo si nechat udělat kostým kompletní. Tato kategorie produktů se zabývá doplňky pro Cosplay – ovšem nejsou vyrobené z pěny, ale z poctivé a velice kvalitní kůže (případně dalších ušlechtilých materiálů).

Máte zájem o unikátní doplňky, které jen tak jinde neseženete? Chtěli byste nějaký ve svých oblíbených barvách, nebo laděný ke zbytku vašeho outfitu? V tom případě si neváhejte některý objednat skrze objednací formulář na kartě každého výrobku…

Cosplay  je zkratka z anglických slov „costume play“, což v překladu znamená kostýmová hra. Cosplay je tedy nejen kostým, ale i herecký výkon.

Jako cosplay označujeme kostým, v němž se daný člověk snaží vypadat jako nějaká postava, ať už z fantasy nebo sci-fi obecně, hodně rozšířené pak jsou kostýmy a cosplay postav z animemangy nebo videoher.

Takový člověk, který krom kostýmu má propracovaný i charakter postavy, může být nazýván cosplayer.

(Zdroj: wikipedia)

Je to podžánr sci-fi/fantasy, popisující společnosti, jejichž vývoj je zaměřený na technologii páry (anglicky „steam“) a tyto technologie ovlivňují design veškerých předmětů denní potřeby.

Časová osa žánru je většinou zasazena do alternativní historie, často viktoriánské éry, může se ale jednat i o post-apokalyptické prostředí, nebo také fantasy, či western a dokonce, velmi okrajově, i sci-fi.

Prostředí typického steampunku ukazuje neexistující realitu – vlastně to, co si představovali lidé 19. století jako svoji reálnou budoucnost.

Steampunk se vyznačuje výraznou módou (korzety, cylindry, fraky, monokly) a technologiemi (hlavně pára, ozubená kola, vzducholodě, teleskopy…)

Kožené doplňky jsou u steampunku taktéž velmi důležité a mají své nenahraditelné místo.

Post-apo je podžánr sci-fi, zaměřený na společnost, či jedince, vyvíjející se po celoplošné katastrofě (jakéhokoli druhu).

Může jít o válku, atomový výbuch, sluneční erupci, živelné katastrofy, ale i smrtící virus, zombie, mimozemšťany a vlastně cokoli, co zredukuje počet obyvatel na planetě a buď přímo zničí moderní technologie, nebo tyto upadnou v zapomnění.

Společnosti jsou často popisovány jako – z nutnosti přežití – agresivnější, uzavřenější a primitivnější, což se promítá na technologiích (zbraně, výbava i předměty denní potřeby ve stylu „udělej si sám z toho, co najdeš“).

Většinou platí zákon silnějšího, více, či méně vládne anarchie, podmínky přežití jsou často – vzhledem ke katastrofě – dosti ztížené. Prostředí je špinavé, vládne chudoba a hlad.

Prostředí typického post-apo se odehrává na Zemi a to těsně, nebo delší dobu po apokalypse. Jako u každého sci-fi je však paleta následujícího dění obrovská.

KŮŽE

Náramky / Nátepníky

Scorpion

Leather-Man

Red-Killer

Růže z Jericha

Dráček

Tobolky

"Steampunk"

Buldok

Dračí Vejce

Lebka

Brašny

Radioactive

Mnich

logo_uroboros_gallery
logo_uroboros_gallery

Masky

Breath-Cleaner

Sin-Eater

Red Baron

Facehugger

Ostatní

Gladiator

Alchymista

Protector

Ripper

Loki

Lebka

Lich

Komplety

Psycho Raider

Close Menu